اولتراشیپ تکنولوژی منحصربفرد و فوق پیشرفته لاغری غیرتهاجمی

اولتراشیپ برترین دستگاه غیرتهاجمی دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) برای شکل دادن بدن (بادی شیپینگ) با استفاده از امواج اولتراسونیک متناوب است که با تکنولوژی منحصربفرد و برتر خود همراه با دوربین فوق پیشرفته 3D Mapping بصورت کاملا انتخابی می تواند چربی نواحی مختلف بدن را از بین ببرد.

برخلاف روش هایی که مبتنی بر عمل جراحی هستند، اولتراشیپ یک روش کاملا غیرتهاجمی و غیرجراحی است که این بدان معناست که هیچ گونه برش، خونریزی و دوره نقاهتی نداشته و بدون نیاز به بیهوشی است و برخلاف سایر روش های لاغری، اولتراشیپ کاملا بدون درد بوده و بدون عوارض جانبی است. همچنین بیمار می تواند اولین نتایج لاغری را پس از حدود دو هفته پس از اولین جلسه درمان مشاهده نماید.

اولتراشیپ چگونه عمل می کند؟

اولتراشیپ قادر است چربی های کاملا سمج و مقاومی که حتی با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند را بدون هیچ گونه آسیب به بافت های مجاور، اعصاب و یا عضلات، از بین ببرد.

" طبق نظرسنجی کلینیکال در یک مطالعه بالینی، 100 درصد بیماران، اولتراشیپ را یک روش کارآمد، ایمن و بدون درد دانسته اند (منبع : FDA) "

بطور خلاصه عملکرد اولتراشیپ بدین صورت است که انرژی امواج ملایم اولتراسونیک، دیواره سلول چربی را از بین برده و چربی بصورت تری گلیسیرید آزاد می گردد.تری گلیسیرید درون کبد بیمار با ترشح آنزیم های خاص تجزیه شده و چربی بصورت طبیعی از بدن دفع می گردد و بافت های اطراف ناحیه تحت درمان و اعصاب و عضلات آن ناحیه بطور کامل سالم و دست نخورده باقی می ماند.

در اولتراشیپ نحوه اعمال امواج اولتراسونیک و کانونی کردن آن در بافت چربی به چند صورت قابل انجام است. می توان از مد Single Focus استفاده نمود و امواج را فقط در یک عمق خاص متمرکز نموده و سلول های چربی را از بین برد. این مد معمولا برای نقاطی از بدن که ضخامت چربی کم است استفاده می شود. همچنین می توان از مد Multi-Focus برای متمرکز کردن امواج در چندین عمق بصورت همزمان استفاده نمود. معمولا این مد برای حذف چربی ها با ضخامت بالا استفاده می گردد.

دیگر ویژگی برجسته دستگاه اولتراشیپ، دارا بودن هندپیس آر اف وکیوم با طراحی منحصر به فرد است که خاصا برای بادی شیپینگ یا پیکر تراشی و فرم دهی به نواحی کار شده مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیت دیگر درمان به روش اولتراشیپ، وجود دوربین شبیه ساز سه بعدی یا 3D Mapping است. وجود دوربین شبیه ساز سه بعدی باعث می شود که تمامی نواحی بصورت کاملا یکنواخت تحت درمان قرار گیرد.

اپراتوری اولتراشیپ:

همانطور که گفته شد روش اولتراشیپ، غیرتهاجمی، بدون درد و بدون نیاز به بیهوشی است. در این روش ابتدا منطقه تحت درمان بصورت دقیق انتخاب شده و سپس یک لایه ژل مخصوص اولتراسونیک بر روی موضع قرار   می گیرد. سپس اپراتور، هندپیس دستگاه را بر روی موضع قرار داده و به آرامی حرکت  می دهد. پالس اولتراسونیک تقریبا بدون درد بوده و درمان حدود سی دقیقه به طول می انجامد.

دو نوع عمده از چربی در بدن شما وجود دارد: چربی احشایی (Visceral Fat) و چربی زیر جلدی (چربی زیر پوست). هنگامی که فرد، رژیم غذایی مناسب داشته باشد و تمرینات ورزشی منظم انجام می دهد، به راحتی          می تواند چربی های احشایی بدن خود را کاهش دهد.اما از بین بردن چربی های زیر پوست به این آسانی نیست. چون چربی های زیر پوستی معمولا در برابر رژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند. سیستم اولتراشیپ به راحتی می تواند چربی های زیر پوستی که در برابر رژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند را تجزیه نموده و از بدن فرد دفع نماید.

" امروزه استفاده از تکنولوژی اولتراشیپ در سراسر دنیا در حال افزایش است و در بیش از 50 کشور انجام می شود.این در حالی است که لاغری با روش های جراحی در همین بازه زمانی بطور چشمگیری در حال کاهش است. (منبع: FDA) "

مناطق درمان متداول:

از اولتراشیپ تقریبا برای تمامی نواحی بدن می توان استفاده کرد اما غالبا بیماران به دنبال از بین بردن چربی های سمج و مقاوم در نواحی بالای شکم، زیر ناف، پهلو، باسن، قسمت داخلی و بیرونی ران، خط سوتین و کنار زانو هستند که ایده آل ترین راه برای حذف تمامی این چربی ها اولتراشیپ است.

ایمنی:

از آنجایی که در این روش به بیهوشی نیازی نیست، خطرات و عوارض احتمالی بسیار نادر است. علاوه بر این، این تکنولوژی، از امواج اولتراسونیک (مافوق صوت) استفاده می کند که همان امواجی است که در سونوگرافی برای معاینه جنین استفاده می شود و برای بدن انسان کاملا بدون خطر و بدون عوارض است. از طرفی چون این روش غیرتهاجمی بوده و هیچگونه برش و جراحی وجود ندارد، بنابراین احتمال بروز عفونت پس از درمان صفر است.تمام این خصوصیات ارزشمند باعث شده است که اولتراشیپ یکی از ایمن ترین و کارآمد ترین روش های لاغری باشد.

سوالات متداول در مورد اولتراشیپ:

1-چند جلسه درمان مورد نیاز است؟

با وجود نتایج عالی و بدون عوارض اولتراشیپ، معمولا باید بیماران سه جلسه درمان به فواصل دو هفته ای انجام دهند و پس از آن بیماران می توانند از مزایای بلند مدت لاغری و بادی شیپینگ لذت ببرند.

 

2-نتایج پس از چه زمانی مشهود است؟

معمولا پس از پایان جلسات مورد نیاز برای بیمار، بسیاری از بیماران 2 تا 3 اینچ ( حدود 5 تا 8 سانتی متر) در ناحیه تحت درمان کاهش سایز خواهند داشت و بیمار نتایج را به راحتی با اندازه گیری سایز در آن ناحیه می تواند بدست آورد. بطور کلی اولین نتایج لاغری دو هفته پس از اولین جلسه درمان قابل رویت است.

 

3-آیا نتایج اولتراشیپ دائمی است؟

در حالت عادی تعداد سلول های چربی در بدن انسان زیاد نمی شود بلکه حجم این سلو ل هاست که افزایش یا کاهش می یابد و منجر به چاق شدن و یا لاغر شدن فرد می گردد. پس از انجام اولتراشیپ تعداد زیادی از سلول های چربی در ناحیه تحت درمان از بین می رود و این یعنی تعداد سلو ل های چربی بدن بیمار کاهش می یابد. بنابر این می توان گفت نتایج اولتراشیپ در ناحیه تحت درمان دائمی است. اما این بدان معنی نیست که بیمار پس از درمان قادر به افزایش وزن نخواهد بود. چون در سایر نواحی بدن بیمار توده های وسیعی از سلول های چربی وجود دارد که قادر به ذخیره مواد غذایی و حجیم شدن هستند. بنابر این پس از درمان بیمار می بایست با رژیم های غذایی خاص و ورزش مداوم از حجیم شدن سایر سلول های چربی بدن و افزایش وزن جلوگیری نماید.

درست است که نتایج پس از اولتراشیپ بسیار چشمگیر است اما نباید سطح انتظارات بیماران را بالا برد و نباید در آن ها انتظار معجزه ایجاد کنید.

 

 

4-آیا در این روش افتادگی پوست رخ می دهد؟ آیا این روش عوارضی در پوست ایجاد می کند؟

در لیپوساکشن و سایر روش های تهاجمی حجم زیادی از چربی به سرعت از بدن تخلیه می شود و پوست ناحیه تحت درمان دچار افتادگی شدید می گردد.اما در اولتراشیپ، به دلیل اینکه چربی بصورت تدریجی و در زمان طولانی از بدن دفع می شود، پوست موضع تحت درمان کاملا حالت خود را حفظ می کند و پوست کاملا سالم باقی می ماند.

 

5-چه کسانی کاندید مناسب برای استفاده از اولتراشیپ هستند؟

از آنجا که اولتراشیپ برای کاهش چربی و فرم دهی در نواحی بسیار مشکل طراحی شده است، کسانی که مایل به از بین بردن چربی های سمج و کاملا مقاوم بدن هستند و همچنین کسانی که وزن آن ها با وجود رژیم های غذایی و ورزش ثابت بوده و یا به سختی کاهش پیدا می کند، کاندیداهای مناسب برای اولتراشیپ هستند.

 

6-موارد منع مصرف اولتراشیپ چیست؟

خانم های باردار، در صورتی که بیمار از پیس میکر(باتری قلب) استفاده می نماید، وجود سرطان پوست در ناحیه تحت درمان، عفونت های پوستی در ناحیه تحت درمان، افرادی که دارای چاقی عمومی هستند همراه با انتظارات غیر واقعی و معجزه!


این ها را هم ببینید:

دستگاه بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن چیست؟

داشتن یک تصویر کلی و آنالیز از بدن هر فرد، می تواند راهنمای جامعی برای پزشکان، کارشناسان تغذیه وهمچنین مربیان ورزشی جهت ارائه یک برنامه غذایی و برنامه ورزشی مناسب باشد. امروزه با وجود دستگاه های بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن، این امر تسهیل شده است. دستگاه بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن دستگاهی برای آنالیز کامل بدن است که با ارائه اطلاعات کامل بدن هر فرد و مقایسه نسبت بافت های فرد با مقادیر ایده آل و همچنین ترسیم نمودارهای مربوط به تغییرات پارامترهای مختلف بدن در طول درمان و یا در طول انجام برنامه ورزشی، می تواند میزان پیشرفت و دستیابی به اهداف را تا مرز ایده آل بررسی نماید. ...


جوانسازی و رفع عیوب پوستی با آر اف فرکشنال

جوانسازی با آر اف فرکشنال امواج آر اف طیفی از امواج الکترومغناطیسی می باشند که مانند امواج رادیویی نیازمند گیرنده و فرستنده هستند.عبور این امواج از بدن انسان در مقیاس کوچک می تواند منجر به تولید گرما در بافت شود که اصولا از این گرمای تولید شده می توان برای جوانسازی و رفع چین و چروک پوست استفاده نمود. ...


دستگاه کوانتوم آنالایزر MRA چیست؟

ما در دنیایی زندگی می کنیم که آکنده از امواج الکترومغناطیسی مختلف است. این امواج الکترومغناطیس خود دارای میدان های مغناطیسی مختلف می باشند. منشا و اندازه این میدان ها بسیار متفاوت است که می توانند بسیار بزرگ باشند مانند میدان مغناطیسی کره زمین (مگا گاوس) و یا بسیار کوچک باشند مانند میدان معناطیسی حاصل از چرخش الکترون ها به دور هسته اتم (نانو گاوس). ...


مزایای هایفوی واژینال تایتنینگ (لیفت بافت واژن با هایفو) نسبت به سایر روش های درمانی موجود

تا مدتی قبل، تنها راه لیفت واژن برای خانم ها، صرفا استفاده از جراحی بود که دارای ریسک بالای جراحی است و به دلایل فراوان همچون ترس بیمار از جراحی، دوره نقاهت نسبتا طولانی و درد و خونریزی تا مدتی کیفیت زندگی و سلامتی بیمار را تحت الشعاع قرار می داد و بعضا باعث انصراف بیمار از عمل جراحی می شد. با ظهور لیزر CO2 بخشی از نگرانی های بیماران بابت عوارض و خطرات ناشی از جراحی بر طرف شد و استفاده از آن برای لیفت واژن بطور چشمگیری افزایش یافت به نحوی که نقطه عطفی در صنعت جراحی پلاستیک و زیبایی شد. با این حال برخی پارامترهای لیزر CO2 همچون اپراتوری نسبتا سخت، ترس از ایجاد عوارض و سوختگی توسط لیزر، کمتر بودن عمق نفوذ لیزر CO2 نسبت به موج اولتراسونیک و همچنین ظهور تکنولوژی هایفو در درمان افتادگی پوست، باعث شد این تکنولوژی به سرعت جایگزین لیزر CO2 شود. ...


بهترین روش برای حذف موهای زاید چیست؟ (مقایسه روش های مختلف حذف موهای زاید)

حذف موهای زاید به وسیله دستگاه های لیزر ( از شعار تا واقعیت): برای از بین بردن موهای زاید روش های مختلفی وجود دارد که در حال حاضر رایج ترین، جدیدترین و موثرترین آن ها استفاده از دستگاه های لیزر می باشد. اما با توجه به تغییر ماهیت آن از جنبه درمانی به جنبه اقتصادی، تصورات و ادعاهای اشتباهی ترویج یافته است. لذا شرکت رویان مهر پرتو (ونوس) بعنوان تولیدکننده و واردکننده این دستگاه ها خود را موظف می داند که اطلاعاتی را در این زمینه به پزشکان و استفاده کنندگان از این دستگاه ها ارایه دهد. ...


میکرودرم ابریژن چیست؟

ميکرودرم ابريژن يک روش غير تهاجمي جهت لايه برداري پوست است که در اين روش لايه هاي بالایی پوست توسط کريستال هاي اکسيد آلمينيوم برداشته مي شوند. در حین کار با دستگاه جریانی از کریستال های ظریف اکسید آلمینیوم روی پوست باعث لایه برداری سریع می شود. همچنین مکش دستگاه بر روی پوست باعث جمع آوری پودر اکسید آلومینیوم از سطح پوست و بهبود جربان خون به منطقه تحت درمان و فعال شدن سلولهای فیبروبلاست و در نتیجه ترمیم و طراوت پوست می گردد. ...


مقایسه آر اف رادیو سرجری و کوتر برای برداشتن انواع خال

سوزاندن، یکی از روش‌های قدیمی برداشتن خال است. در این روش خال با دستگاه کوتر از طریق ایجاد گرما به وسیله جریان برق سوزانده می‌شود. از آن‌جایی که خال‌ها معمولاً قسمت‌های عمیقی در پوست دارند،‌ این روش ممکن است فرورفتگی چاله مانندی را در سطح پوست ایجاد کند. ...


حذف موهای زاید به روش SHR

SHR مخفف Super Hair Removal جدیدترین تکنولوژی برای از بین بردن موهای زاید می باشد. این روش تلفیق دو روش IPL و لیزر دایود است. منبع نور آن همان لامپ زنون استفاده شده در IPL ها می باشد ولی با این تفاوت که همانند لیزر دایود قادر است در هر ثانیه 10 شات شلیک کند. اساس کار SHR مبتنی بر سه اصل است: 1- انرژی کم 2- توان متوسط بالا 3- سرعت تکرار زیاد ...


کویتیشن آر اف یکی از بهترین روش های لاغری غیرتهاجمی

روش کویتیشن یکی از بهترین روش های غیر تهاجمی برای حذف چربی های تجمع یافته موضعی در مناطقی از قبیل پهلو، شکم، باسن، غبغب و بازوها می باشد. همچنین این روش برای حذف عیب سلولیت که در بانوان شیوع بیشتری دارد مناسب و موثر است. در این روش از امواج اولتراسونیک استفاده می شود که دارای فرکانس بسیار بالا بوده و با نفوذ در بافت چربی باعث ایجاد حباب های ریز و فعال در آب میان بافتی شده و جابجا شدن این حباب ها و ترکیدن آن ها عامل اصلی گرم شدن بافت و متلاشی شدن غشای بعضی از سلول های چربی در آن موضع می باشد. در نتیجه چربی درون سلول(تری گلیسیرید) از آن خارج شده و در فضای بین بافتی معلق می گردد که از طریق عروق خونی و مجاری لنفافی این مواد وارد سیستم گردش خون شده و در نهایت از طریق مصرف این مواد بصورت انرژی در فعالیت های پس از انجام کار مصرف شده و بخشی دیگر از طریق سیستم گوارشی از بدن خارج می شود. ...


میکروپیگمنتیشن و میکرونیدلینگ چیست؟

میکروپیگمنتیشن چیست؟ میکروپیگمنتیشن عبارتست از کاشت رنگدانه‌ های سازگار با بدن در قسمت بالایی لایه پوست. میکرونیدلینگ چیست؟ میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های کلاژن سازی می باشد که با توجه به هزینه بسیار کم نتایج شگفت انگیزی را در پی داد. در این روش بوسیله دستگاه میکروپیگمنتیشن (در حالت بدون رنگ و کارتریج) منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست را وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می کند و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه یا اسکار سوختگی یا ترک پوستی هم وجود داشته باشد این مشکل هم به بهترین نحو ممکن برطرف می گردد. ...


دستورالعمل استفاده از دستگاه واژینال تایتنینگ در کلینیک ها

لیزر CO2 جدیدترین روش برای حل مشکلات ناشی از افتادگی واژن و اختلالات ناشی از آن است که بدون ایجاد حساسیت و بصورت کاملا غیرتهاجمی کار لیفت و تایتنینگ واژن را انجام می دهد. این روش نیازی به بیهوشی ندارد و کاملا بدون درد است. در این روش درمان طی 15 دقیقه انجام شده و ماندگاری بسیار طولانی ایجاد می کنند که سبب شده بطور بسیار گسترده مورد استقبال قرار گیرد. ...


رفع شلی و افتادگی واژن بدون عمل جراحی (واژینال تایتنینگ)

امروزه با تغییر ایده های زیبایی شناختی عموم مردم، جراحی پلاستیک واژن نیز همچون جراحی های زیبایی صورت و بدن، از محبوبیت بسیار بالایی در بین خانم ها برخوردار شده است. تا مدتی قبل، تنها راه لیفت واژن برای خانم ها، صرفا استفاده از جراحی بود که دارای ریسک بالای جراحی است و به دلایل فراوان همچون ترس بیمار از جراحی، دوره نقاهت نسبتا طولانی و درد و خونریزی تا مدتی کیفیت زندگی و سلامتی بیمار را تحت الشعاع قرار می داد و بعضا باعث انصراف بیمار از عمل جراحی می شد. با ظهور لیزر CO2 تمامی نگرانی های بیماران بابت عوارض و خطرات ناشی از جراحی به کلی بر طرف شد و استفاده از آن برای لیفت واژن به شدت رو به افزایش است به نحوی که نقطه عطفی در صنعت جراحی پلاستیک و زیبایی شد. ...


هایفو (HIFU) تکنولوژی فوق پیشرفته لیفتینگ

هایفو (HIFU) پیشرفته ترین تکنولوژی قرن حاضر جهت لیفتینگ صورت بدون جراحی، فقط در یک جلسه و با نتایج ماندگار ...


کرایولیپولیز، برترین روش لاغری موضعی دنیا

کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی حذف چربی های موضعی از طریق انجماد سلول های چربی است؛ که دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)، تاییدیه اتحادیه اروپا(CE) و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران است. در این روش سلول های چربی پس از مرگ تدریجی و ریزش از طریق مجراهای لنفی بیمار وارد کبد شده و پس از تجزیه از طریق دستگاه گوارش فرد خارج می شود. ...


سفت کردن و بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی

یکی از دغدغه های فکری اخیر خانم ها، سایز سینه (بزرگی یا کوچکی) و یا شل بودن و افتادگی آن می باشد. همین عامل باعث شده است که اخیرا شاهد فعالیت گسترده پزشکان و جراحان در این زمینه باشیم. روش های مختلفی جهت انجام این امر وجود دارد: 1- جراحی و کاشت پروتز 2- تزریق ژل یا چربی 3- روش های سنتی مانند ماساژ مخصوص و ورزش و یا استفاده از دارو 4- استفاده از دستگاه های مخصوص بدون عمل جراحی ...از آینه ها نترسید...! ونوس، الهه زیباییاطلاعات بیشتر

برخی از مشتریان

هم اکنون با ما تماس بگیرید

کارشناسان ما منتظر پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند.

021-88850471 (10 خط)
021-22462136 (پاسخگوی 24 ساعته)

کلیه حقوق این سایت برای شرکت رویان مهر پرتو (ونوس) می باشد.

طراحی و توسعه توسط فناوران اطلاعات سبو؛ اتوماسیون اداری تحت وب