کوانتوم آنالایزر (آنالیز تشدید مغناطیسی کوانتومی MRA)

آنالایزر تشدید مغناطیسی کوانتومی (MRA) یک روش غیرتهاجمی، سریع و بدون درد برای شناسایی و آگاهی از اختلالات احتمالی ارگان های مختلف بدن از جمله قلب، سیستم گوارش، سیستم تنفسی و ... است که می تواند بهترین جایگزین برای امواج مافوق صورت (اولتراسونیک) باشد. در این روش با گرفتن سنسورهای مخصوص در کف دست می توان به سرعت اطلاعات مربوط به کل بدن بیمار را جمع آوری نمود به این صورت که درجه و نوع واکنش بافت تحت تست اندازه گیری شده و با توجه به انحراف آن از بانک اطلاعاتی مرجع، اطلاعات نهایی از بدن بیمار ثبت می گردد.

عملکردها:

 1. پیشگیری از ابتلا به بیماری ها: با انجام تست های دوره ای و منظم می توان از تغییرات پاتولوژیکی سلول های بدن آگاه شد و از ابتلا به بیماری های گوناگون پیشگیری نمود.
 2. سرعت و دقت: شاخص های گوناگون مرتبط با سلامتی بدن فقط در عرض چند دقیقه اندازه گیری شده و در وقت و انرژی صرفه جویی می گردد. همچنین بانک اطلاعاتی مرجع در این دستگاه با روش های علمی و آمار دقیق و با مطالعه بسیار دقیق تعداد بسیار زیادی از نمونه های کلینیکی در دانشگاه ها و بیمارستان های معتبر بدست آمده است تا با مقایسه اطلاعات هر فرد با اطلاعات مرجع، خروجی بسیار دقیق و نزدیک به واقعیت حاصل شود.
 3. غیرتهاجمی و بدون درد
 4. کاربری ساده و راحت: هر کس قادر است در هر مکان و هر زمانی به راحتی و در کوتاهترین زمان از این دستگاه استفاده نماید.
 5. قابلیت اتصال به کامپیوتر

ویژگی های منحصربفرد دستگاه:

 1. چکاپ کامل بدن 
 2. اطلاعات خروجی با دقت 85 درصد
 3. قابلیت ذخیره اطلاعات
 4. امکان مقایسه تست های گرفته شده از بیمار در طول دوره درمان


نظرات شما در مورد `کوانتوم آنالایزر (آنالیز تشدید مغناطیسی کوانتومی MRA)`


 • User

  علیرضا ظهیری

  سلام. میخواستم بدونم که تشخیص این دستگه تا چه حدقابل اعتماد می باشد؟ و الان در ایران وجوددارد یا خیر؟ یعنی جهت تست می بایستی کجا مراجعه کرد؟ و چون کوچک است جهت مصرف شخصی قیمتش چه حدود است که بتوان تهیه کرد؟ آیا مکانهایی که از این دستگاه جهت تشخیص ودرمان استفاده می کننددارای مجوز وزارت بهداشت هستند/ ممنون میشم پاسخ بفرمایید.


از آینه ها نترسید...! ونوس، الهه زیباییاطلاعات بیشتر

برخی از مشتریان

هم اکنون با ما تماس بگیرید

کارشناسان ما منتظر پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند.

021-88850471 (10 خط)
021-22462136 (پاسخگوی 24 ساعته)

کلیه حقوق این سایت برای شرکت رویان مهر پرتو (ونوس) می باشد.

طراحی و توسعه توسط فناوران اطلاعات سبو؛ اتوماسیون اداری تحت وب