سفت کردن و بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی

یکی از دغدغه های فکری اخیر خانم ها، سایز سینه (بزرگی یا کوچکی) و یا شل بودن و افتادگی آن می باشد. همین عامل باعث شده است که اخیرا شاهد فعالیت گسترده پزشکان و جراحان در این زمینه باشیم. روش های مختلفی جهت انجام این امر وجود دارد:
1- جراحی و کاشت پروتز
2- تزریق ژل یا چربی
3- روش های سنتی مانند ماساژ مخصوص و ورزش و یا استفاده از دارو
4- استفاده از دستگاه های مخصوص بدون عمل جراحی

در زیر بصورت مختصر به بررسی اجمالی این روش ها می پردازیم:

 

الف) روش جراحی:

در روش جراحی سینه، معمولا سینه برش داده شده و یک جسم خارجی الاستیک در بافت سینه قرار داده می شود تا شکل ظاهری سینه را بهبود بخشد. این روش همانند روش های جراحی دیگر سریع می باشد و فرد به سرعت به هدف نهایی خود می رسد اما عوارض مخصوص به خود را هم دارند.مانند:

1- عفونت

2- چسبندگی پروتز به بافت های مجاور و احساس درد و ناراحتی

3- جابجایی پروتز و تغییر شکل آن

4- به جا ماندن جای برش و بخیه بر روی سینه

5- دوره نقاهت طولانی پس از عمل

6- افزایش احتمال بروز سرطان سینه در صورت استفاده از پروتزهای بی کیفیت و غیراستاندارد

 

ب) تزریق چربی:

در این روش چربی از سایر نواحی بدن (معمولا شکم و ران) گرفته شده و پس از آماده سازی به بافت سینه تزریق می شود. این روش یکی از خطرناک ترین روش های مورد استفاده برای افزایش حجم سینه می باشد. چون چربی تزریق شده پس از مدتی در بدن جذب شده و باعث رسوب کلسیم می گردد که اولین نشانه سرطان سینه می باشد.

از طرفی همه افراد برای این روش مناسب نیستند چون همانطور که ذکر شد فرد باید به اندازه کافی چربی اضافه در بدن داشته باشد که بتوان آن را استخراج نموده و از ناحیه ای به ناحیه دیگر منتقل نمود. سایر عوارض این روش عبارتند از: جذب چربی و بازگشت پذیری، عدم تقارن، عفونت، تبدیل شدن چربی تزریق شده به چربی سخت و ناصاف

 

ج) روش های سنتی و استفاده از دارو:

یکی از روش های سنتی موجود، انجام ماساژهای مخصوص سینه و انجام ورزش های خاص بوده که به نوبه خود دارای اثر مناسب می باشد ولی یک پروسه زمان بر می باشد.

همچنین در روش دارویی برخی هورمون ها از جمله استروژن و داروهای مشابه تجویز می شود. این هورمون ها بر کل بدن تاثیر گذاشته و علاوه بر عوارض جزیی مانند اختلالات هورمونی، تهوع، سرگیجه و ... ، باعث چاقی عمومی بدن می شود. چون در سراسر بدن سلول های چربی وجود دارند که نسبت به این هورمون ها حساس می باشند و باعث بزرگ تر شدن حجم سلول ها و چاقی عمومی می گردد.

 

د) استفاده از دستگاه آدونیس (Adonis Breast Enhancement) بدون احتیاج به عمل جراحی:

جدیدترین و بی خطرترین روش بزرگ کردن و سفت کردن سینه، دستگاه آدونیس (Adonis) می باشد که از طریق چهار مکانیسم کاملا فیزیکی و بدون خطر این کار را انجام می دهد.

1) ویبریشن (Vibration): ماساژ و لرزاندن سینه یکی از روش های قدیمی و موثر در جهت افزایش سایز و رفع شلی و افتادگی سینه می باشد. در این دستگاه امواج بسیار کوتاه باعث ایجاد ویبره شده و از طریق لرزاندن سینه ها باعث افزایش جریان خون شده و موجب رشد مجدد بافت سینه ها و برطرف شدن شلی و افتادگی آن می شود. همچنین این روش بصورت کاملا موثر باعث جلوگیری از سرطان سینه می شود. طبق تحقیقات انجام شده خانم هایی که سینه های آن ها ماساژ داده می شود، احتمال بروز سرطان سینه در آن ها بسیار کمتر است.

2) مکش و رهاسازی بافت سینه (Vaccum & Release): در این روش با ایجاد مکش و سپس رهاسازی، عضلات سینه و سیستم لنفاوی، تحریک و تقویت شده و باعث لیفت و فرم دهی بافت سینه می شود.همچنین ایجاد مکش باعث تسریع تخلیه لنف و بیرون رفتن سموم حاصل از متابولیسم شده و انسداد داخلی سینه ها را برطرف می کند که موجب تقویت سیستم دفاعی بدن و تنظیم صحیح مواد ترشح شده می گردد. همچنین ایجاد مکش باعث اصلاح وضعیت سینه های با نوک تخت هم می شود.

3) میکروکارنت تراپی (Micro-Current): میکروکارنت یکی از قدیمی ترین و موثرترین روش های استفاده شده برای لیفت می باشد. در این روش با عبور دادن جریان الکتریکی ضعیف از درون بافت سینه، یک میدان مغناطیسی ایجاد می شود که با تاثیر گذاشتن بر دستگاه گلژی و میتوکندری های درون سلول ها باعث تحریک سلول های سینه شده و باعث می شود سلول های سینه شروع به تقسیم سلولی و نهایتا بازسازی بافت تخریب شده سینه شود. همچنین این کار باعث فعال شدن فعال شدن مجاری لنفاوی و تسریع تخلیه لنف و همچنین رشد مجدد غدد و مجاری شیری می شود که همه این عوامل باعث بزرگ شدن حجم سینه می شود. همچنین این جریان ضعیف باعث افزایش ترشح استروژن و اثر آن بر روی بافت سینه می شود که این عامل منجر به ساخت چربی بیشتر و بزرگ تر شدن حجم سینه می گردد.

4) فوتون تراپی (Photon Therapy): در این روش نور قرمز با طول موج مشخصی به سینه ها تابانده می شود که با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، باعث لیفت و سفت شدن بافت سینه می گردد.

 

دستگاه آدونیس (Adonis Breast Enhancement) با تلفیق چهار روش فوق جهت بزرگ کردن و سفت کردن بافت سینه استفاده می شود. کل فرایند درمان در هر جلسه حدود 40 دقیقه می باشد که کاملا بدون درد و بدون عوارض می باشد. معمولا هر دوره درمان 10 جلسه می باشد که هفته اول دو جلسه و بعد از آن هر هفته یک جلسه انجام می شود. بعد از تکمیل دوره 10 جلسه ای، حدود 1 تا 2 ماه به بافت استراحت داده می شود تا فرایند رشد و ترمیم، تکمیل و تثبیت شود. این روش هم مانند روش های دیگر بزرگ کردن سینه، تا حدودی برگشت پذیر بوده (حدودا 20-50 درصد) که به عوامل مختلفی همچون بالا رفتن سن، جنس بافت بدن و... بستگی دارد. لازم به ذکر است که در حین درمان 10 جلسه ای پیششنهاد می شود که فرد برای دریافت بهترین نتایج ممکن، حتی الامکان از پوشیدن سوتین ها و لباس های بیش از حد تنگ و چسبان خودداری نماید تا بافت فضای لازم جهت رشد و ترمیم را داشته باشد. همانطور که توضیح داده شد مکانیسم این دستگاه کاملا ساده بوده و ویبره، ساکشن و جریان خفیف نه تنها نمی توانند هیچ آسیبی به بدن و سینه ها برسانند، بلکه این مجموعه بهترین راه پیشگیری از سرطان سینه می باشد.

همچنین این دستگاه دارای هندپیس های مخصوص لیفت صورت و بدن می باشد که با تحریک غدد لنفاوی و فعال سازی آن باعث لایروبی مجاری لنفی شده و اثر بسیار محسوس و چشمگیری در لیفت صورت، دور چشم، گردن، بازوها، پشت ران و ... دارد.


نظرات شما در مورد `سفت کردن و بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی`


 • User

  حمید

  بزرگ کننده سینه
 • User

  رضا

  عالی بود ممنون
 • User

  ساجد محبی

  سلام خسته نباشيد ايول عالي بود خيلي چيزا برام گنگه ولي اينا رو بخونم خيلي بهم کمک ميکنه اورين اين دلفين هم تقديم به شما وبمستره عزيز _ ________▓▓▓▓________▓▓▓▓ ________▓▓▓▓▓▓▓_____▓▓▓▓▓▓ _______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓████ ______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████████████ _______▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████████████ _________▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████████ _____________▓▓▓▓▓▓▓███████ _______________▓▓▓▓____████ _________________▓________█ _________________♥________♥ ________________________▒▒▓▓ _______________________▒▒▓▓▓ _____________________▒▒▒▓▓▓▓ ____________________▒▒░▒▓▓▓▓▓ ___________________▒░░▒▓▓▓▓▓▓ __________________▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓ _________________▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ________________▒░░░▒▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓ _______________▒░░░░▒▓▒▒▓▓▓▓▓(●)▓▓ _______________▒░░░░▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ______________▒░░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _____________▒░░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _____________▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _____________▒░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ____________▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ___________▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ________▒▒▒░░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ______▒▒░░▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _____▒░░░▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ______▒▒▒░▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ________▒░▒▒░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ______▒▒▒▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ____▒▒░░░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ___▒░░░░░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒ __▒░░░░░░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░▒ _▒░░░░░░░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░▒▒ ▒░░░░░░░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░▒░░▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░▒░░▒ _________▒░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓__▒▒░░░░▒░▒ _________▒░░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓______▒▒░░░▒░▒ __________▒░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓__________▒▒▒▒▒ __________▒░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ___________▒░░▒▓▓▓▓▓▓▓▓ ____________▒░░▒▓▓▓▓▓▓▓ _____________▒░░▒▓▓▓▓▓▓ ______________▒░░▒▓▓▓▓▓ _______________▒░░▒▓▓▓▓ ________________▒░░▒▓▓▓ _________________▒░░▒▓▓ ___________________▒░▒▓▓ _____________________▒░▒▓▓▒▒ _______________________▒▒▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒ ________________________▒░▒░░░▒░░░░▒▒▒ ________________________▒░▒░░░▒░░░░░▒▒ _______________________▒░░░▒▒░░▒░░▒▒▒▒▒ به وب سايت ما هم سربزنيد لطفا ما رو از ياد نبرين www.shaparaksharj.ir قانعم به “يادت” پس يادت را از من نگير که يادت مهربانترين تصوير دنياست !
 • User

  مدیریت سایت

  با سلام خدمت شما و تشکر از حسن توجه شما عزیزان. شما می تونین برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره کلینیک مرکزی دکتر ونوس به شماره 26702895 تماس بگیرید و مراجعه حضوری و مشاوره رایگان داشته باشید.
 • User

  نیلوفر حجتی

  سلام من طی 5سال خیلی چاق و لاغر شدم الان بطور عجیبی سینه هام افتاده شده . چطور میتونم سفتشون کنم بطوریکه که سایز تغیر نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • User

  فریبا

  من سوتین مخصوص بزرگ کردن سینه دارم که ویبره سه حالته داره،آرام و متوسط و تند میخواستم ببینم عوارضی داره؟و آیا موثر هست؟ممنون میشم اگه جواب بدین
 • User

  مدیریت سایت

  ضمنا ارسال کالا به تمامی نقاط ایران بصورت رایگان انجام شده و دستگاه از تاریخ نصب و راه اندازی ، مشمول یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می شود.
 • User

  مدیریت سایت

  با تشکر از حسن توجه شما، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره همراه 09122542682 تماس بگیرید.
 • User

  مرضیه

  میخواستم در مورد قیمت و نحوه ارسال بپرسم


از آینه ها نترسید...! ونوس، الهه زیباییاطلاعات بیشتر

برخی از مشتریان

هم اکنون با ما تماس بگیرید

کارشناسان ما منتظر پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند.

021-88850471 (10 خط)
021-22462136 (پاسخگوی 24 ساعته)

کلیه حقوق این سایت برای شرکت رویان مهر پرتو (ونوس) می باشد.

طراحی و توسعه توسط فناوران اطلاعات سبو؛ اتوماسیون اداری تحت وب